Kariera

Kogo poszukujemy?

Oferujemy możliwość wszechstronnego rozwoju zawodowego prawnikom, którzy chcą zdobyć doświadczenie oraz doskonalić umiejętności w ramach jednej z naszych praktyk.

Stworzyliśmy nowoczesną kulturę organizacyjną i atmosferę sprzyjającą otwartej komunikacji oraz wymianie doświadczeń. Aktywnie wspieramy rozwój zawodowy naszych prawników zapewniając im nie tylko możliwość współpracy z doświadczonymi specjalistami, ale również zrozumienie oraz niezbędny do rozwoju feedback.

Do naszego dynamicznie rozwijającego się zespołu stale szukamy talentów na różnych etapach rozwoju zawodowego, przede wszystkim studentów co najmniej III roku studiów, aplikantów I roku aplikacji oraz radców prawnych, którzy niedawno zdali egzamin radcowski.

Wszystkich zainteresowanych karierą w ATM.LEGAL prosimy o przesłanie CV na adres e-mail office@atm.legal

Aktualne rekrutacje:

PRAKTYKANT z zakresu prawa polskiego w biurze ATM.LEGAL w Poznaniu

Opis stanowiska:

  • przygotowywanie projektów pism procesowych, umów, opinii prawnych,
  • legal research.

Nasze oczekiwania:

  • status studenta III lub IV roku prawa,
  • dobra orientacja w podstawowych dziedzinach prawa,
  • zaangażowanie i sumienność,
  • dodatkowym atutem będzie bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego.

Nasza oferta:

  • rzetelne warunki współpracy,
  • możliwość nawiązania długotrwałej współpracy i objęcia patronatem podczas aplikacji.

Osoby zainteresowane karierą w ATM.LEGAL prosimy o przesłanie CV na adres e-mail office@atm.legal